Systémové upozornenie
Hlavné informácie

Spoločnosť MK-Clean pôsobí na trhu 10 rokov a už dlhšie obdobie máme vnútornú potrebu, že musíme spoločnosti niečo vrátiť, že musíme viac pomáhať a prispieť k spoločensky zodpovednému podnikaniu bez nároku na odplatu. Počas celého nášho pôsobenia sme tak učinili desiatky krát, mnoho klientom sme poskytli naše služby bezplatne, poskytli pomocnú ruku mestu Banská Bystrica pri čistení historického Bárczyovského kaštieľa a rôznych iných znečistených lokalít, pomohli rôznym športovým klubom, či neziskovým organizáciám, alebo sa zapojili do výziev ako napr. ,,Za krajšie mesto“. Od roku 2022 sme sa rozhodli takéto aktivity vykonávať oficiálne, dobrovoľne a pravidelne.

Cieľovou skupinou sú ľudia so zdravotnými problémami, ľudia v núdzi, seniori, sociálne slabí, chorí, nevládni a takí ktorí si už sami nedokážu pomôcť. Pomôžte nám takýchto ľudí nájsť a my si jedného z nich vyberieme každý mesiac. Či už sa jedná o upratovanie, umytie okien, tepovanie, pomoc s vynesením ťažkých predmetov alebo pomoc pri nákupe základných potrieb, sme k dispozícii, neváhajte nás osloviť. 

Poznáte niekoho, komu vie spoločnosť MK-Clean,s.r.o. pomôcť ? Vypíšte prosím Vás dotazník a my ho budeme kontaktovať. 

 

 

Projekt na pomoc Bystričanom spustila spoločnosť MK-Clean ešte v máji, odkedy sa jej, presne tak ako sľúbila, darí každý mesiac niekomu pomôcť.

Cieľovou skupinou sú ľudia so zdravotnými problémami, ľudia v núdzi, seniori, sociálne slabí, chorí, nevládni a takí ktorí si už sami nedokážu pomôcť.

,,Bárzyovský kaštieľ v Banskej Bystrici je po veľkom upratovaní".

Výzva na jarné upratovanie pre všetkých dobrovoľníkov, ktorým nie je ľahostajné, ako vyzerá mesto, v ktorom žijú. Akcia, ktorej sme sa zúčastnili v roku 2019.

V spolupráci s SHP Harmanec sme rozdali 80 balíčkov základných hygienických potrieb.

Tradičný hokejbalový turnaj Országh Cup, ktorý sa radí medzi najväčšie turnaje svojho druhu v Európe sa koná prevažne v Banskej Bystrici, Žiline a v Žiari nad Hronom.

Organizácia a sponzoring futsalového turnaja MK-CLEAN CUP 2015 v spolupráci s Noprint SK, Market deň/noc a MUMF Banská Bystrica.